Başer İnşaat

Hakkımızda

Hakkımızda

Başer İnşaat ileri düzeyde yapı üretim teknikleri, nitelikli malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak, insanları şehirden koparmayan, şehrin merkezinde yaşayabilecekleri, güvenli, konforlu ve çağdaş mekânlar sunan, farklı estetikleri ön plana çıkaran, yapı projeleri gerçekleştirmektedir.

Neler Yaptık?

Tamamlanan Proje 75
Devam Eden Proje 19
Mutlu Müşteri 82

1972 yılında dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Başer İnşaat, 50 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucularımız liderliğinde faaliyet gösteren şirketimiz, günümüzde lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Başer İnşaat, 3500'in üzerinde konut, 650'yi aşkın ticari alan ve 6 adet modern ofis ve lüks AVM projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul'da bulunan firmamız, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Başer İnşaat, 01.01.2014 tarihinden itibaren; Yönetim Kurulu yönetiminde İstanbul'un marka değerini yükselten projeleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Başer İnşaat Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen firmamız, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Sektöre adım attığı ilk günden itibaren kaliteli projeler yükselten Başer İnşaat A.Ş, bugün yılların getirdiği birikimle sektöründe ayrıcalıklı bir konuma sahip olmuştur. Misyonu; “Her projede daha ileriye” olan şirketimiz, sürekli gelişim içerisinde olmuş ve ülkesine değer katma amacıyla çalışmaya devam etmiştir. Bugün de bu amaçları doğrultusunda çalışan firmamız, inşaat sektöründe standartları belirleyen konumunu güçlendirmektedir. Başer İnşaat; bu doğrultuda yürüttüğü projelerin tamamında yenilikçi ve modern teknolojileri kullanarak yeni nesil konut ve yapıları inşa etmeye devam edecektir.

Başer İnşaat, “Kaliteli yaşam için kaliteli yapı” felsefesiyle yola çıkmış olup, bu amaca uygun olarak gerçekleştirdiği tüm projelerde yüksek kalitede modern ve estetik yaşamları inşa etmektedir. Şirketimiz; bu doğrultuda şehirlere değer katmakta, müşterilerinin beklentilerine uygun projeler üreterek, satış sonrası koşulsuz memnuniyet hedefindedir. Başer İnşaat bu doğrultuda; teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmeye devam etme, dünya standartında yapılar ortaya koyma ve güvenli yaşam alanları oluşturma vizyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaya devam etmektedir.